Facebook Slide Likebox

Zajęcia twórcze "Kreatornia"

Jak to robimy w Kreatorni?

Obcowanie z teatrem, rozwijanie twórczego myślenia, zabawy ze śpiewem, zajęcia rękodzielnicze, rozwijające kreatywność, wyobraźnię, pamięć i komunikację a także przełamujące nieśmiałość - oto elementy, które wypełniają czas w Kreatorni.

 


Naszym celem jest stworzenie odpowiedniego miejsca i atmosfery, potrzebnych do tego, aby osoby z całego miasta, mogły zrealizować marzenia i aspiracje, rozwinąć talenty i poznać bliżej świat sztuki. Podstawową formą pracy w Kreatorni jest kształcąca zabawa nastawiona na twórczą aktywność. Ma ona na celu wyrobienie określonych nawyków w myśleniu i działaniu twórczym. Uwzględniając indywidualne potrzeby, zainteresowania oraz możliwości uczestników zajęć.

Pracujemy, bawimy się i uczymy w tworzących klimat bezpieczeństwa małych grupach od 5 do 10 osób. Szczegółowe plany zajęć dostosowujemy na bieżąco do możliwości uczestników na podstawie ciągłej i twórczej obserwacji. Szanujemy indywidualność każdej osoby. Chcemy bowiem, aby każdy uczestnik miał szansę na odnoszenie sukcesów, które budują jego poczucie własnej wartości

 

Additional Info

  • Uczestnicy: dzieci, młodzież
  • Czas trwania: zajęcia całoroczne
  • Forma: zajęcia grupowe
  • Cena: 80 zł miesięcznie


Informujemy, że używamy plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.


OK