Facebook Slide Likebox

Podsumowanie Ursusowskiej Ligi Piłki Nożnej – wiosna 2014

 

Zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy ligę w piłkę nożną w ramach Ursusowskiej Ligi Piłki Nożnej „ULPN - wiosna 2014”.

Celem rozgrywek było propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, popularyzacja dyscypliny piłki nożnej i najważniejsze to promowanie zasad FAIR PLAY. Liga trwała od marca do czerwca 2014 r., a mecze były rozgrywane na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Do rozgrywek zgłosiły się 42 drużyny (I liga – 10 drużyn, II liga – 10 drużyn, dwie grupy III ligi po 12 drużyn). W rozgrywkach brały udział drużyny osiedlowe, zakładowe, szkolne klubowe i inne. Rozgrywki były rozgrywane systemem „każdy z każdym” w danej lidze, ale bez meczów rewanżowych. Został wyłoniony mistrz ULPN, oraz drużyny, które uzyskiwały awans i spadek do innych klas rozgrywkowych.

 Poniżej przedstawiamy wszystkie końcowe tabele:

 

TABELA I ligi

 1.            SPARTA                                                                9                27                78:31

 2.            MOTRAL KOMBATANCI                                     9                24                54:38

 3.            FURIOUS PIGEONS                                          9                18                64:40

 4.            FC SKOROSZE                                                   9                13                33:38

 5.            AVENGERS                                                          9                12                38:56                     6 13:9

 6.             WIKITEAM 2                                                         9                12                35:39                     3 9:11

 7.             HISZPANIE                                                           9                12                48:56                     0 13:15

 8.             GALIA                                                                    9                6                39:43                     3 7:3

 9.             WIKI TEAM                                                           9                6                28:61                     0 3:7

 10.           SĘDZIA KRZYSIU                                               9                4                34:49

 Tytuł mistrzowski zdobył zespół Sparty.

 Z I ligi spadają drużyny Wiki Team oraz Sędzia Krzysiu.

 

TABELA II ligi

 1.                SPOKOJNIE                                                      8                21                46:11

 2.                GRAMYWPRZEWADZE                                   8                19                32:19

 3.                REGIONAL ACF                                                8                17                60:29

 4.                NIELICZYMYNAAWANS                                   8                12                27:39

 5.                STREFA XERO                                                  8                10                33:31

 6.               FC CONTRA                                                       8                9                21:23

7.                SEVROLL UNITED                                            8                7                21:41

8.                PSŻW                                                                   8                6                23:50

 9.            ABY REMIS                                                            8                4                25:45    

 

Do I ligi awans uzyskały drużyny Spokojnie oraz Gramywprzewadze.

 Bezpośredni spadek do III ligi zanotowała drużyna Aby Remis.

 Natomoiast drużyna PSŻW  rozegrała baraż o utrzymanie w II lidze, który wygrała i to zapewniło jej pozostanie w gronie II ligowców.

 AC VARSOVIA – PSŻW                                    2:3

 

TABELA III ligi gr. zielona

 1.            WARIATY BEMOWO                                          11                30                85:24

 2.            TOROS                                                                11                27                69:30

 3.            DRIM TIM                                                             11                24                61:30

 4.            WHITE WARRIORS                                           11                17                52:32

 5.            FC FENIX SPARTAN                                          11                16                34:60                      3   5:2 

 6.            FC BONBONS                                                    11                16                59:53                      0   2:5

 7.            SICZ URSUSOWSKA                                       11                14                45:53

 8.            OLYMPIQUE VARSOVIE                                   11                12                35:70

 9.            SNKP                                                                   11                9                39:57

 10.          SZARAŃCZA                                                      11                4                17:56

                 POGOŃ ORŁY                                                                   

                 AMNIS ENERGIA                                                                           

 

Drużyny Pogoń Orły oraz Amnis Energia zostały przesunięte na ostatnie miejsca w tabeli ponieważ wycofały się w trakcie trwania rozgrywek.    

Bezpośredni awans do drugiej ligi uzyskała drużyna Wariaty Bemowo.

Drużyna Toros rozegrała baraż o awans, ale niestety go przegrała walkowerem

Pierwszy baraż drużyn z drugich miejsc o II ligę:

 

TOROS – AC VARSOVIA                           0:3 v.o

 

TABELA

 1.           OCHOTA                                                              11                31                81:24

 2.            AC VARSOVIA                                                    11                25                50:18

 4.            FC COSMOS                                                      11                24                70:43

 3.           OSMANLI COCUKLARI                                     11                21                60:42                       3  3:2

 5.            RKS SIEKIERKI                                                  11                21                45:49                       0  2:3

 6.            PIASKI                                                                  11                19                60:52

 7.            DZIKIE WĘŻE                                                     11                18                38:37

 8.            FC NIEDŹWIEDŹ                                               11                15                52:65

 9.            FC WĘGORZE                                                    11                6                27:78

 10.          HURAGAN KOMORÓW                                    11                4                32:60

 11.          JANUSZE                                                             11                3                27:63    

                 RATOWNICY URSUS                                                     

 

Drużyna Ratownicy Ursus została przesunięta na ostatnie miejsce ponieważ wycofała się w trakcie trwania rozgrywek.

Bezpośredni awans do drugiej ligi uzyskała drużyna Ochota.

Drużyna AC Varsovia rozegrała baraż o awans z drużyną TOROS, który wygrałą walkowerem, ale następny baraż przegrała I nie awansowała do II ligi

Pierwszy baraż drużyn z drugich miejsc o II ligę:

 TOROS – AC VARSOVIA                           0:3 v.o

 Drugi baraż o II ligę:

 AC VARSOVIA – PSŻW                                    2:3











Informujemy, że używamy plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.


OK